Pokrowiec wodoodporny na leżak

0 reviews
0 out of 5

200 OPIS

Zachęcamy do uzupełnienia wyposażenia tarasu o praktyczne pokrowce na meble. Pokrowce Doram Design wykonane są z wysokiej jakości tkaniny wodoodpornej, dzięki czemu stanowią skuteczną ochronę przed kurzem, wodą, mrozem oraz promieniami UV. Pokrowce szyte są ręcznie z pieczołowitą starannością i dbałością o szczegóły.

Odpowiednio dobrane pokrowce ułatwią codzienne korzystanie z mebli ogrodowych – unikniemy sprzątania opadającego kurzu, pyłku roślin czy suchych liści. Regularne używanie pokrowców wodoodpornych pozwala na wygodne przechowywanie mebli na tarasie w trakcie sezonu, a także na pozostawienie zestawów w ogrodzie w okresie zimowym. To idealne rozwiązanie zwiększające żywotność mebli ogrodowych.

Dodatkowo polecamy specjalne torby do przechowywania poduch i materacy, mieszczące wszystkie elementy danego zestawu – zamówienie specjalne biuro@doramdesign.pl

Ważne:
Pokrowce szyte są pod indywidualny wymiar danego mebla, dlatego po dokonaniu zamówienia skontaktuj się z naszym specjalistą celem ustalenia dokładnych wymiarów pokrowca.

ZALETY

100% wodoodporność
– ściągany sznurek zapobiegający podwiewaniu pokrowca
– podwójne szwy chroniące przed przypadkowym rozerwaniem
– całoroczna ochrona mebli przed kurzem, deszczem, mrozem i słońcem
– trwała i odporna na plamy tkanina
– bardzo prosty w pielęgnacji

WIĘCEJ INFORMACJI

Kolor: beż
Skład materiału: 100 % poliester (tkanina parasolowa)

PIELĘGNACJA

pranie w 50 stopniach
– nie chlorować
– temperatura prasowania 150 stopni
– czyszczenie chemiczne we wszystkich rozpuszczalnikach
– nie suszyć w suszarce bębnowej