Home / MEBLE NA PRÓBĘ – szczegóły

MEBLE NA PRÓBĘ – szczegóły

 

Podejmując decyzję o zakupie zadajemy sobie wiele różnych pytań:

  • Czy lubię relaksować się w ogrodzie leżąc na sofie czy częściej spędzam czas siedząc w wygodnym fotelu i czytając książkę?
  • Czy do mojego tarasu bardziej pasują meble nowoczesne czy klasyczne? w jakim kolorze?
  • Czy potrzebuję stół 4 czy 6 osobowy, a może najbardziej funkcjonalny będzie stół rozsuwany?
  • I w końcu: Czy wypatrzony zestaw w ogóle zmieści się na moim tarasie?

Idealny zestaw powinien być dopasowany do ulubionej formy spędzania czasu w ogrodzie lub na tarasie, pasować do aranżacji tarasu, zapewniać komfort wypoczynku, a przy tym być użyteczny i funkcjonalny.

Taras jest przedłużeniem salonu i ważnym miejscem życia rodzinnego lub towarzyskiego, dlatego zdajemy sobie sprawę z wagi wyboru odpowiednich mebli ogrodowych.

Co zrobić, by wybrać idealne meble tarasowe?

*Nasz Doradca wspiera Cię na każdym etapie podejmowania decyzji – skontaktuj się mailowo lub telefonicznie: biuro@doramdesign.pl / +48 506 180 450

*Zamów bezpłatne próbki tkanin, dzięki którym łatwiej będzie Ci wybrać kolor i fakturę poduch siedzeniowych i oparciowych mebli

*To nie wszystko! Celem zapewnienia pełnej satysfakcji i wieloletniej radości z zakupionych produktów oferujemy możliwość zamówienia MEBLI NA PRÓBĘ.

Jak to działa?

1. Zamów meble u naszego Doradcy lub dokonaj zakupu w sklepie on-line

2. Wybierz z naszego próbnika tkaninę, z której specjalnie dla Ciebie uszyjemy poduchy siedzeniowe i oparciowe

3. Dokonaj opłaty zamówienia

4. Nasz kierowca bezpłatnie dostarczy meble do Twojego domu w ciągu max. 21 dni kalendarzowych ( dostawa gratis tylko na terenie kraju)

5. Masz aż 14 dni, by na spokojnie sprawdzić czy meble spełniają Twoje potrzeby i pasują do przestrzeni tarasowej

6. Jeśli zdecydujesz się na zwrot mebli skontaktuj się z nami i wypełnij druk odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od dnia dostawy: druk do pobrania

7. Pamiętaj, że test mebli ma pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej. Zadbaj, by meble nie nosiły śladów użytkowania. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przekazanie nam nienaruszonych produktów bez nabytych wad i uszkodzeń.

8. W terminie do 10 dni nasz kierowca odbierze meble spod wskazanego adresu. Koszt transportu do naszego magazynu uzależniony jest od długości trasy, w cenie 0,70 zł brutto/ km

9. Wartość zamówionych mebli zostanie zwrócona na Twój rachunek bankowy w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru mebli.