11 Gru, 20

Poduszki tworzone z sercem


Zbliżające się Święta to czas obdarowywania bliskich. Manufaktura Doram Design przygotowała wyjątkową propozycję dla tych, którzy szukają unikatowego, a zarazem praktycznego prezentu, który będzie miłym upominkiem przez cały rok. Ręcznie szyte poduszki, bo o nich mowa, to produkt, który warto wziąć pod uwagę tworząc przedświąteczną listę zakupów.

Ten rok wiele osób w dużej mierze spędziło w domu. Przyczyniła się do tego sytuacja związana z pandemią oraz wiążące się z nią obostrzenia, które ograniczały możliwości spędzania czasu na zewnątrz. Zamknięcie ulubionych restauracji, kin czy siłowni, zmusiło nas do przeorganizowania swojej domowej przestrzeni tak, by czas w niej spędzany upływał jak najmilej. Odpowiednia aranżacja wnętrza może sprawić, że doznania płynące z bezcennych chwil z  najbliższymi, mogą być jeszcze bardziej pozytywne.


Manufaktura Doram Design na pierwszym miejscu stawia komfort i wygodę swoich Klientów. W tym wyjątkowym czasie, gdy wielu z nich doceniło pracę ludzkich rąk, ucząc się chociażby samodzielnego wypieku chleba, Manufaktura Doram Design zaoferowała ręcznie szyte poduszki, w których tworzenie wkładane jest ogrom serca i pasji.

Poduszki dekoracyjne wykonywane są w tradycyjny sposób. Szyjący je zespół manufaktury każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem dba o każdy nawet najmniejszy element poduszki, by ostatecznie oddać w ręce Klienta unikatowy produkt dopracowany w każdym szczególe. Już podczas projektowania, brane są pod uwagę potrzeby Klientów oraz kwestie praktyczne związane z codziennym użytkowaniem. Tym samym już na etapie wyboru tkaniny przykłada się największą wagę do jej estetycznego wyglądu, przyjemnej faktury i odpowiedniej miękkości, która z jednej strony sprawi, że poduszka będzie wyglądała elegancko, a z drugiej będzie odpowiadała za jej przytulność, która umili wypoczynek.


Świadomość Manufaktury Doram Design, że piękne produkty nie funkcjonują w próżni, widać w pozostałych właściwościach tkanin. Jeśli podczas miłego wieczoru z książką, ulubiona herbata wyleje się na poduszkę, to dzięki właściwościom hydrofobowym tkaniny, płyn nie wniknie w nią. Niezwykle proste jest też czyszczenie – wszystkie poszewki można prać w pralce w 30℃. Łatwość w utrzymaniu poduszek w czystości czy odporność na zagniecenia i uszkodzenia sprawiają, że idealnie nadają się do wspólnej przestrzeni każdego domu, w której będą uprzyjemniały czas wszystkim domownikom.

Odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, w Manufakturze Doram Design istnieje możliwość samodzielnego wyboru wypełnienia  poduszki. Zwolennicy naturalnych materiałów mogą zdecydować się na wypełnienie z mieszanki pierza gęsiego i kaczego. To rozwiązanie posiada certyfikat gwarantujący humanitarne pozyskiwanie wykorzystywanego pierza. Fani ekologii oraz alergicy mogą wybrać wypełnienie poliestrowe.

Wśród nowości manufaktrua posiada wyjątkową propozycję dla estetów nie znoszących kompromisów i kochających częste zmiany w aranżacji wnętrz. Dwustronne poszewki stworzone są z dwóch różnych tkanin o odmiennych fakturach i kolorach. W dowolnym momencie poszewkę można przełożyć na drugą stronę uzyskując  raptem w kilka sekund zupełnie inny efekt wizualny. Możliwość szybkiej zmiany stylu przestrzeni sprawi, że nie będzie ona nudna nawet przez moment.

Poduszki z Manufaktury Doram Design to idealny pomysł na prezent z okazji zbliżających się świąt. Obdarowanie bliskiej osoby ręcznie robioną poduszką to gwarancja, że prezent będzie kojarzył się z ciepłem, wypoczynkiem i przyjemnością przez cały rok. Wybór poduszki z dwustronną poszewką zagwarantuje, że dodatek będzie pasował zarówno do przytulnych zimowych, jak i lekkich letnich aranżacji.

Mijający rok uczy, że warto doceniać małe codzienne rzeczy, które są źródłem radości. Że spokojny czas spędzony z bliskimi jest ogromną wartością, a nasze domowe przestrzenie oazą, która pozwala ukryć się przed światem i spędzać czas w ulubiony sposób. Wierzymy, że poduszki z Manufaktury Doram Design umilą ten czas wszystkim swoim użytkownikom i będą świadkiem wielu cudownych chwil w ich domach.