20 Kwi, 18

Manufaktura Doram


Wraz z rosnącą świadomością jak bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie ma otaczający nas świat. Najlepiej jest spędzać jak najwięcej czasu w naturze. Nasza aura nas nie rozpieszcza, co za tym idzie spędzamy większość czasu w pomieszczeniach. Zatrudniamy stylistów, architektów wnętrz i krajobrazu. Wszystko po to aby otaczać się pięknem. Starać się żyć w harmonii z otaczającym nas światem. Łączymy elementy tego co we wnętrzach na zewnątrz i odwrotnie.

Każdy przedmiot pełni jakąś funkcję, czasem użytkową, czasem ozdobną. Najlepiej kiedy łączy je w sobie. Lubię kiedy jest prosty w obsłudze, funkcjonalny i wnosi do wystroju, wnętrza czy tarasu odrobinę kolorytu i niewymuszonej elegancji.

Tak zaprojektowaliśmy akcesoria z manufaktury Doram.

Wszystkie są szyte i krojone w naszym zakładzie produkcyjnym w Kobylnicy. Używamy dobrej jakości materiałów: nici, zamki, suwaki. Tkanina akrylowa ma dość dużą gramaturę, jest miła w dotyku, odporna na zabrudzenia.Warstwa teflonu znajdująca się na materiale sprawi, że łatwo usuniemy nawet czerwone wino. (spłynie po tkaninie bądź delikatnie usunąć ręcznikiem papierowym).

sztu1

Komplet 6-ciu etui na sztućce. Wyjątkowy design, który jest niezbędny w każdym eleganckim i wymagającym domu. Pięknie eksponuje sztućce, podkreśla styl i charakter wnętrza. Unikatowy produkt, dostępny tylko u nas.

chustecznik-1

Chustecznik Doram Design to nasz markowy dodatek.  Można go zamówić w identycznej tkaninie, co elementy tapicerowane wybranych mebli. Do jego środka wystarczy wsunąć kartonik z chusteczkami i zapiąć na rzep.

zig1

Wygodne, bezpieczne i relaksujące siedzisko, które można wykorzystać nie tylko we wnętrzach. Sprawdzi się również na tarasie lub w ogrodzie.

Pufa wypełniona jest granulatem styropianowym. Dostępna w 6-ciu kolorach. Bardzo lekka i wygodna. Wszyta rączka ułatwia przenoszenie. Pokrowiec jest rozpinany i bez problemu można go prać w pralce w razie zabrudzenia. Komfort, wygoda oraz najwyższa jakość produktów to jest cel jaki przyświeca naszej firmie.

jaski
Komplet dwóch Jaśków 40 x 40 cm. Wygoda i komfort to podstawowa funkcja każdej poduszki i zagłówka. Nasze poduszki wykonane są z ekskluzywnych włoskich i hiszpańskich tkanin. Dzięki specjalnej metodzie barwienia przędzy akrylowej, materiały te charakteryzują się wyjątkową trwałością kolorów. Idealnie nadają się do domu jak i do ogrodu.

jaski-long

Komplet dwóch Jaśków 30 x 60 cm. Wygoda i komfort to podstawowa funkcja każdej poduszki i zagłówka. Nasze poduszki wykonane są z ekskluzywnych włoskich i hiszpańskich tkanin. Dzięki specjalnej metodzie barwienia przędzy akrylowej, materiały te charakteryzują się wyjątkową trwałością kolorów. Idealnie nadają się do domu jak i do ogrodu.

kosm1

Zestaw dwóch kosmetyczek dostępny w 6-ciu kolorach idealnie sprawdzają się podczas podróży. Prosty, nierzucający się w oczy design a zarazem elegancki i wysmakowany.  Gwarantują możliwość spakowania wszystkich niezbędnych kosmetyków oraz dodatków. W jednej kosmetyczce zmieścisz kosmetyki do makijażu oraz akcesoria do ich nakładania, a także preparaty o charakterze pielęgnacyjnym. Kosmetyczka w dużym rozmiarze umożliwia też przechowywanie biżuterii i ozdób do włosów.

Zobacz wszystkie akcesoria z manufaktury Doram w naszym sklepie – >TUTAJ<