10 Kwi, 20

Artykuły o Doram Design


Zapraszamy do zapoznania się z artykułami o nas zebranymi z kilku portali internetowych:

LivingRoom24

Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku. Natura budzi się do życia, a razem z nią my. Sezonowe przebudzenie zacznijmy od zadbania o najbliższą przestrzeń, o czas dla siebie oraz bliskich, możliwość doświadczenia chwil beztroskiej radości i wolności. Na ogół takimi momentami są (..)

Artykuł w Livingroom24: https://livingroom24.pl/artykul/ogrod/luksus-wypoczynku-w-ogrodzie-stworz-przestrzen-tarasowa-dostosowana-do-ulubionej-aktywnosci

Homebook

Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku. Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem wypatrujemy pierwszych promieni słońca, które wpadają przez okna naszych domów. Przypominają o zbliżającym się sezonie tarasowym. Na ciepłe miesiące przestrzenie te stają się naturalnym przedłużeniem salonu, w którym(..)

Przeczytaj artykuł na homebook.pl: https://www.homebook.pl/artykuly/4437/meble-ogrodowe-w-5-odslonach-jak-stworzyc-przestrzen-dopasowana-do-twojej-ulubionej-aktywnosci-na-tarasie-lub-w-ogrodzie

Make Home Easier

Letnie miesiące niezmiennie nastrajają mnie myślicielsko, lubię sobie usiąść wygodnie, a że z reguły w tym okresie pogoda temu sprzyja, dumam sobie w miękkim fotelu na tarasie. Nawet nie wiecie(..)

Całość przeczytacie tutaj: https://www.makehomeeasier.pl/summer-chill/